Poznaj nas

O Forum

Witaj!

Nazywam się Sławka Rzepkowska,
cieszę się, że mogę Cię gościć
w Forum Rozwiązań!

Dlaczego Forum Rozwiązań? 

Forum to inaczej arena, spotkanie, grupa dyskusyjna… Zależy mi, żeby szukać rozwiązań wspólnie z Tobą, zaprosić Cię do dyskusji, uczyć się nawzajem wspierać dzieci, młodzież i ich bliskich w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach.

Kim jestem?

Jestem Pedagogiem specjalnym ze specjalizacją surdopedagogiki oraz rehabilitacji osób ze sprzężoną niepełnosprawnością. Dodatkowo jestem licencjonowanym protetykiem słuchu i mam doświadczenie w nauczaniu i terapii dzieci z niedosłuchem, sprzężonymi niepełnosprawnościami oraz specyficznymi trudnościami w uczeniu się, które zdobyłam zarówno w Polsce, Szwecji i Stanach Zjednoczonych.

Od 2014 roku jestem Ambasadorem metody „Kids’Skills – Dam radę!”, a  od ponad dekady jestem zafascynowana Podejściem Skoncentrowanym na Rozwiązaniach.  

Moje usługi skierowane są do:

  • Pedagogów
  • Psychologów
  • Terapeutów
  • Innych specjalistów wspierających rozwój dzieci i ich środowiska
  • Rodziców i opiekunów

Forum Rozwiązań oferuje pomagaczom* szkolenia edukacyjne z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). 

TSR opiera się na dążeniu do osiągnięcia celu określonego przez klienta, zamiast skupiania się na analizie problemu czy deficytów, które skłoniły go do poszukiwania pomocy.

Przeszłość nie stanowi przedmiotu jej zainteresowania.

Zapraszam do poszukiwania rozwiązań!

* Tak! Pomagaczom! Czyli według mojego osobistego słownika – specjalistom, rodzicom, opiekunom, czy innym osobom wspierającym rozwój dzieci.

 Forum rozwiązań

Poznaj naszą ofertę

Dla specjalistów

Znajdziesz tu szkolenia, warsztaty czy konsultacje wspierające Twoją pracę z dziećmi i ich rodzinami. Szkolenia i warsztaty dostępne są w formie online jak i stacjonarnie na terenie całej Polski – głównie Warszawy.

Dla rodziców i opiekunów

Znajdziesz tu konsultacje pedagogiczne w formie online, jak i stacjonarne w Krakowie, a także wyjątkowe warsztaty m.in. „Jestem z Ciebie dumny! – I’m proud of you!” fińskiego psychiatry Bena Furmana, które składają się z pięciu spotkań, podczas których poznasz techniki wspierania dzieci w rozwoju nowych umiejętności. Metoda opiera się na docenianiu mocnych stron dziecka, wzmacnianiu poczucia eksperctwa rodzicielskiego oraz wspieraniu komunikacji w rodzinie.

Dla biznesu

Znajdziesz tu propozycję wyjątkowego benefitu dla Twoich pracowników – warsztatów dla rodziców, które mogą być wspaniałym ukłonem dla superbohaterów w Waszej firmie. Warsztaty dla rodziców mogą być dopasowane do potrzeb Twojej firmy i tworzone przez ekspertów Forum Rozwiązań – dzięki temu są jedyne w swoim rodzaju.

lat doświadczenia
0

Tyle lat temu rozpoczęłam pracę w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach.

uczestników
0

Tylu rodziców, nauczycieli, psychologów, terapeutów i innych pomagaczy ukończyło szkolenia ze mną.

godzin szkoleń
0

Tyle godzin szkoleń z zakresu pracy z dziećmi i rodzicami przeprowadziłam.

Hyde Park

Materiały edukacyjne

Sprawdź nasze artykuły, podcasty i video. Znajdziesz to wszystko na naszej podstronie Materiały Edukacyjne

Zapisz się

Newsletter

Chcesz wiedzieć pierwszy? Bądź na bieżąco z najnowszymi szkoleniami, materiałami edukacyjnymi.

Zdobywaj wiedzę od ekspertów oraz otrzymuj informacje o unikalnych warsztatach i konsultacjach.

Forum Rozwiązań © 2023 | Design and coding by Brandobry