Hyde Park

Materiały edukacyjne

Znajdziesz tu wiele inspiracji do pracy z dziećmi i młodzieżą, a także ich rodzinami.

Posłuchaj
podcastów

PSR 2: O metodzie Kids’Skills

Zapraszamy na drugi Podcast Skoncentrowany na Rozwiązaniach. Tym razem Ewa Matyszewska rozmawia ze Sławomirą Rzepkowską nt. metody Kids’ Skills.

Obejrzyj
video

BEN FURMAN wywiad na EBTA 2018

Wywiad z Benem Furmanem dla polskich kolegów podczas konferencji EBTA (European Brief Therapy Association) 2018 dotyczący sztuki zadawania pytań.

Autyzm i praktyka PSR
- Wywiad z Els Mattelin

Rozmowa z Els Mattelin – wykładowczynią i pracownikiem społecznym  (Belgia) podczas konferencji EBTA 2018 w Sofii o wykorzystaniu metod PSR w pracy z dziećmi z autyzmem.

Narzędzia PSR do pracy z dziećmi i młodzieżą - Wywiad z dr Carol E. Buchholz Holland

Rozmowa z dr Carol E. Buchholz Holland (USA) o skoncentrowanych na rozwiązaniach, kreatywnych i multisensorycznych aktywnościach dla dzieci i młodzieży.

Wywiad z Wolfgang Zeyringer - EBTA 2023

Wywiad nagrany podczas konferencji EBTA. Wolfgang jest trenerem TSR, coachem i superwizorem pracującym w obszarze pracy z młodzieżą, profilaktyki narkotykowej i zdrowia publicznego. Rozpoczął swoją przygodę z TSR 20 lat temu i wciąż odkrywa nowe aspekty podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, które sprawdzają się w praktyce. Jako członek Austriackiego Koła Rozwiązań (ASC) mieszka w południowej części Austrii (Graz).
Prowadzące: Anna Cierpka i Sławka Rzepkowska

Wywiad z Haesun Moon - EBTA 2023

Wywiad nagrany podczas konferencji EBTA 2023. Dr Haesun Moon jest naukowczynią zajmującą się komunikacją, pedagożką i autorką książki „Coaching od A do Z: niezwykłe użycie zwykłych słów” (Coaching A to Z: The Extraordinary Use of Ordinary Words). Jej badania doktoranckie na Uniwersytecie w Toronto doprowadziły do opracowania prostego modelu coachingu, Dialogic Orientation Quadrant (lub DOQ), stosowanego w głównych społecznościach coachingowych, w tym w Instytucie Coachingu (w McLean Hospital, Harvard Medical School), gdzie pracuje obecnie pełniąc funkcję wykładowczyni. Wykłada także na Uniwersytecie w Toronto i pełni funkcję dyrektora w Kanadyjskim Centrum Coachingu Krótkoterminowego. Jej prace można zobaczyć w Internecie na stronach www.briefcoaching.ca i www.coachingatoz.com.

Przeczytaj
artykuł

Nowy artykuł

Już wkrótce!

Zapisz się

Newsletter

Chcesz wiedzieć pierwszy? Bądź na bieżąco z najnowszymi szkoleniami, materiałami edukacyjnymi.

Zdobywaj wiedzę od ekspertów oraz otrzymuj informacje o unikalnych warsztatach i konsultacjach.

Forum Rozwiązań © 2023 | Design and coding by Brandobry